Alban Shehu bashkon shqiptarët e Kosovës dhe Preshevës me muzikë - Bota Sot
Alban Shehu bashkon shqiptarët e Kosovës dhe Preshevës me muzikë

Mediale Vip

Alban Shehu bashkon shqiptarët e Kosovës dhe Preshevës me muzikë

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 14:46
Alban Shehu

 Ai është një këngëtar me një super vokal e që në çdo vend ku është din të krijojë atmosferë. Po flasim për artistin Alban Shehu ku mësojmë se ditë më parë ka qenë i ftuar në Preshevë ku me zërin e tij ka bërë bashkë shqiptarët e Kosovës dhe shqiptarët atje duke kënduar hitet e bukura shqiptare e duke u pritur mjaft mirë.

Albani ka gati edhe dy super projekte të reja muzikore që do të vijnë shumë shpejt në treg.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat