“Di vetëm të hapësh këmbët”, Kejvina Kthella i kthehet keq fanses: Mami jot… - Bota Sot
“Di vetëm të hapësh këmbët”, Kejvina Kthella i kthehet keq fanses: Mami jot…

Mediale Vip

“Di vetëm të hapësh këmbët”, Kejvina Kthella i kthehet keq fanses: Mami jot…

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 19:43
Kejvina Kthella

Ditën e djeshme, velina e njohur e “Xing me Ermalin, Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin e pasdites në “Top Channel” ku foli për veten e saj.

Si gjithë fotografitë e tjera të velinës, edhe ajo mori mijëra pëlqime dhe qindra komente. Njëri prej ndjekësve i ka lënë Kejvinës një koment jo fort të këndshëm në foton e publikuar.

Image

Kejvina e cila është shumë e ndjekur në profilin e “Instagram”-it, ndau me ndjekësit e saj foto gjatë emisionit, ku u shfaq seksi e veshur me një këmishë të hapur që i tregonte gjoksin.

Si gjithë fotografitë e tjera të velinës, edhe ajo mori mijëra pëlqime dhe qindra komente. Njëri prej ndjekësve i ka lënë Kejvinës një koment jo fort të këndshëm në foton e publikuar.

“S’e kuptoj pse të ftojnë ty nëpër studio, kur ndërkohë të s’di gjë tjetër përveçse të hapësh këmbët”, i ka shkruar fansi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera