Adam Levine këndon ‘’Girls Like You’’ bashkë me vajzën dyvjeçare - Bota Sot
Adam Levine këndon ‘’Girls Like You’’ bashkë me vajzën dyvjeçare

Mediale Vip

Adam Levine këndon ‘’Girls Like You’’ bashkë me vajzën dyvjeçare

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 19:02
Adam Levine vendosi të ndajë momente argëtuese me vajzën e tij.

Kjo video është bërë virale nëpër të gjitha rrjetet sociale.

‘’Girls Like You’’ po bëhet edhe më hit me momentin kur ylli Adam Levine vendosi të ndajë momente argëtuese me vajzën e tij.

Përveç që nisën të këndonin refrenin e  kësaj melodie, Adam mahniti adhuruesit duke shpërndarë dashuri ndaj Maylas dyvjeçare.

Videoja është ndarë në llogarinë e Instagramit të këngëtarit dhe u bë virale që nga publikimi i saj.

Këngën “Girls Like You”, Maroon 5 dhe Cardi B e kanë lansuar 4 muaj më parë duke ia kushtuar vajzave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...