Labi kthehet në Instagram, ka një lajm për ferizajasit - Bota Sot
Labi kthehet në Instagram, ka një lajm për ferizajasit

Mediale Vip

Labi kthehet në Instagram, ka një lajm për ferizajasit

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 09:05
Labinot Tahiri

Labinot Tahiri ditë më parë njoftoi se po mbyll llogarinë në Instagram pasi që kishte disa punë për të bërë.

Duket që këngëtari ka përfunduar punët që kishte dhe ka rikthyer sërish Instagramin.

“Mirëmëngjesi! Thoshin njerëzia: Dita e re, nafaka e re! Sot do të dalë një nafakë për qytetin tim të shejtë e të madh, Ferizajn! Sot do buzëqeshë qyteti im”, ka shkruar Labi.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Labi është “Falem”, në duet me Ramadan Krasniqin-Danin. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera