E ofenduan, se u vesh si murgeshë! Roza reagon ashpër dhe sqaron gjithçka - Bota Sot
E ofenduan, se u vesh si murgeshë! Roza reagon ashpër dhe sqaron gjithçka

Mediale Vip

E ofenduan, se u vesh si murgeshë! Roza reagon ashpër dhe sqaron gjithçka

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 23:56
Roza Lati

Në emisionin e saj të fundit, Roza Lati kishte zgjedhur të duket më ndryshe se çdo herë.

Prezantuesja e njohur, Roza, ishte veshur si murgeshë mirëpo kjo paraqitje e saj ka ngjallur kritika të ashpra madje nga ato ofenduese.

Pranë fotos që ajo e ka postuar në Instagram, ishin një numër i madh i njerëzve që i kanë komentuar.

E nuk ka pasur se si të mungoi edhe reagimi i saj pas gjithë atyre fjalëve ku edhe ka sqaruar gjithçka.

Në vazhdim e gjeni reagimin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera