Me kë po sjellë këngë Blero? - Bota Sot
Me kë po sjellë këngë Blero?

Mediale Vip

Me kë po sjellë këngë Blero?

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 09:45
Blero

Blero Muharremi po sjellë këngë të re.

Këtë e bëri të ditur vetë këngëtari me një postim në Instagram, ku e postoi një fotografi duke i rënë pianos dhe zbuloi se të mërkurën në ora 17:10 do të vijë më një bashkëpunim, por nuk e zbuloi emrin e artistit.

 

17.10 17:10 ft .....

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Fotografia e postuar duket se është shkëputur nga xhirimi i videoklipit të bashkëpunimit në fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera