Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip - Bota Sot
Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip

Mediale Vip

Kida me shumë stil, publikon këngën 'Merri krejt' me videoklip

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 18:50
Kida

Kida ka pulbikuar këngën e saj më të re.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka sjellë edhe një këngë të re, e cila pritet të shndërrohet në hit.

Kënga me titull 'Merri krejt' është një baladë e stilit të Kidës dhe sigurisht se do të dëgjohet shumë.

Megjithatë, ajo që bie në sy është stili fantastik i këngëtares, në videoklip e realizuar shumë mirë.

Videoja e këngës është xhiruar në Turqi, ndërsa Kida shkëlqen në secilën dukje në secilin vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera