Reperi Stresi dërgohet në paraburgim - Bota Sot
Reperi Stresi dërgohet në paraburgim

Mediale Vip

Reperi Stresi dërgohet në paraburgim

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 09:12
Arkimed Lushaj

Këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shoqëruar në polici.

Ende nuk ka informacione zyrtare për ndalimin e tij, por burimet thonë se Stresi është shoqëruar për armëmbajtje pa leje.

Ai është kapur në një lokal në Linzë ku është gjetur dhe një sasi kokaine. Nuk dihet se kujt i përket kokaina dhe policia po bën sqarimet dhe hetimet e rastit.

Pas ndalimit Stresi është çuar në paraburgim në komisariatin numër 4 në Tiranë.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi ka probleme me policinë. Kujtojmë se njëherë Stresi madje është arratisur nga Komisariati.

Ditët e fundit, ka qenë babai i tij, Sali Lushaj, ish-badigard i Sali Berishës i përfshirë në debate pas daljes së videos së Fredi Alizotit. Madje Lushaj bëri dhe një padi për shpifje ndaj Taulant Ballës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...