Dafina Zeqiri publikon foto nudo të Eminemit: Sikur të isha… - Bota Sot
Dafina Zeqiri publikon foto nudo të Eminemit: Sikur të isha…

Mediale Vip

Dafina Zeqiri publikon foto nudo të Eminemit: Sikur të isha…

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 17:09
Dafina Zeqiri dhe Eminem

Dafina Zeqiri është goxha aktive në rrjete sociale.

Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me postimin e fundit që bëri në InstaStory.

Ajo ka publikuar një fotografi nudo të reperit me famë botërore Eminem, e cila kohë më parë kishte qarkulluar në mediet rozë.

“Sikur të isha Djalë”, ka shkruar ajo mbi foto, të cilës ia shtoi edhe një ’emoji’, duke lënë të kuptohet se bëri shaka.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “Kurgjo nuk kallxojna”, këngë të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera