Afërdita publikon foto nga momenti intim me bashkëshortin - Bota Sot
Afërdita publikon foto nga momenti intim me bashkëshortin

Mediale Vip

Afërdita publikon foto nga momenti intim me bashkëshortin

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 09:44
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë çift shumë i dashur për publikun.

Ajo është aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon foto nga përditshmëria.

Së fundi, ajo ka ndarë një moment intim bashkë me bashkëshortin, Jakub Kindl.

Pasi pa nga afër një ndeshje ku Jakub luante hokei, Afërdita i dhuroi një puthje pasionante atij.

“Dashuria ime!!!”, ka qenë mbishkrimi që ajo kishte lënë mbi foto.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera