Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna - Bota Sot
Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Mediale Vip

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 14:58
Rita Ora dhe Madonna

Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale.

Rita Ora së fundi përmes një postimi ka bërë të ditur që ka pranuar një dhuratë nga ylli botëror, Madonna.

Këngëtarja i ka dhuruar asaj në një pako speciale, produktet për lëkurë nga linja e saj e re e grimit.

“Faleminderit Madonna për pakon e këndshme! Mezi pres ta provoj!!!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rita Ora është “Let You Love Me”, që po kryeson në tabelat e Britanisë.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera