Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm… - Bota Sot
Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm…

Mediale Vip

Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm…

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 20:28
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari e ftuar në “Shiko kush luan” zbuloi se lidhjen me bashkëshortin e ka që kur ishte në moshën 20- vjeçare, pak a shumë 10 vite nga sot.

Për sa i përket lidhjes intime këngëtarja zbuloi edhe një sekret që jo kushdo do guxonte të pranonte publikisht, duke thënë se kishte bërë striptizëm para bashkëshortit.

Image

E pyetur më tej për fëmijën e saj ajo zbuloi se është gjëja më e jashtëzakonshme dhe do të donte të kishte edhe dy fëmijë të tjerë.

Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera