Zbuloni cilin operacion plastik bëjnë më shumë shqiptarët - Bota Sot
Zbuloni cilin operacion plastik bëjnë më shumë shqiptarët

Mediale Vip

Zbuloni cilin operacion plastik bëjnë më shumë shqiptarët

Më: 28 tetor 2018 Në ora: 20:39
Foto ilustrim

Njerëzit e njohur dhe jo vetëm kanë komplekse të ndryshme në lidhje me paraqitjen e jashtme. Shpesh herë, ata zgjedhin që të hyjnë në kirurgji për të rregulluar një problem që i shqetëson kur shihen në pasqyrë.

Doktori i kirurgjisë plastike, Skerdi Faria rrëfeu në "Why Not" nga Roza Lati se operacioni më i kërkuar nga shqiptarët është ai i hundës.

Ai shtoi se në rastin e femrave, nuk mbeten pas gjoksi dhe të pasmet.

“Hundën bëjnë më shumë. Por bëjnë dhe gjoksin e të pasmet. Ka dalë metoda tani që heqin dhjamin e barkut dhe e injektojnë te të pasmet. Janë edhe protezat në vithe, por shkaktojnë probleme”m sqaroi kirurgu i plastikës, Skerdi Faria. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat