Shikoni çka i ka përgatitur kunata Lola Haradinajt - Bota Sot
Shikoni çka i ka përgatitur kunata Lola Haradinajt

Mediale Vip

Shikoni çka i ka përgatitur kunata Lola Haradinajt

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 08:15
Lola Haradinaj dhe Daut Haradinaj

Lola Haradinaj është mjaft aktive në Instagram.

Gruaja e deputetit të Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinajt, gjendet shpesh në ballinat e medieve rozë, shkruan lajmi.net

Kjo për shkak se është person publik dhe e ka një stil të veçantë të veshjes.

Lola me ndjekësit e shumtë që ka në Instagram ndan foto nga më të ndryshmet, edhe ato familjare.

E së fundmi e ka publikuar një ku shihet një torte të cilën kunata e saj e ka përgatitur për të.

‘’Çfarë kunate kom’’, shkruan ajo pranë postimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...