Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Tunës dhe Robert Berishës? - Bota Sot
Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Tunës dhe Robert Berishës?

Mediale Vip

Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Tunës dhe Robert Berishës?

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 06:51
Robert Berisha dhe Tuna

Një fqinj i familjes Berisha zbulon arsyet e mosmarrëveshjeve midis Robert Berishës dhe Tunës e Patrisit.

Me anë të një komenti në youtube, në videon e emisionit "Xing me Ermalin" ku të ftuar ishin Tuna dhe bashkëshorti i saj Patrisi,  fqinji me llogarinë me emrin Luli Pasuli shprehet se Tuna është bërë shkak për prishjen e marrëdhënies mes dy vëllezërve.

Në komentin e tij ai thotë se Roberti jo vetëm ka ndihmuar ekonomikisht familjen, por edhe e ka paguar shkollimin e Patrisit. Po sipas pretendimeve të fqinjit, ka qenë sjellja e keqe e këngëtares që ka çuar në zënkën e shumëpërfolur mes këngëtarëve. Tuna, shprehet fqinji, ka përzënë në rrugë prindërit e Patrisit dhe ka uzurpuar gjithë apartamentin.

Lidhur me këtë koment ka folur edhe Robert Berisha në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, duke thënë se shumë njerëz e dinë të vërtetën.
Brenda Berishve, të gjithë e dinë, madje ka disa komente aty në youtube, njerëz që më njohin mua ma herët , se çfarë kam bërë për familjen e vëllain. Kështu që e vërteta gjithmonë del. Unë besoj që kështu i kemi dhënë fund, ndoshta kam bo gabim unë, ndoshta kanë bërë gabim ata që kanë dhënë atë intervistë, por i uroj shumë sukses, shëndet çunit të tyre dhe me këto përmbyllen gjitha muhabetet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...