Anxhelina heq sytjenat, ndjekësit “tërbohen” me fotot e fundit - Bota Sot
Anxhelina heq sytjenat, ndjekësit “tërbohen” me fotot e fundit

Mediale Vip

Anxhelina heq sytjenat, ndjekësit “tërbohen” me fotot e fundit

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 09:09
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim njëri ndër emrat më të komentuar këto ditë në mediat rozë.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj këto ditë ka qenë njëri ndër emrat më të komentuar në media e publik, kjo për shkak të pozave provokative dhe jo vetëm.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në të cilat duket tejet provokative, pasi nën bluzën e zbërthyer nuk ka veshur asgjë.

Pranë imazheve të publikuara në Instagram, Anxhelina ka pranuar pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt po synon tregun ndërkombëtar dhe si duket ëndrra e saj e kamotshme po i bëhet realitet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...