Djali i Kim dhe Kourtney si Kanye dhe Lil Pump në klipin ‘Love It’ - Bota Sot
Djali i Kim dhe Kourtney si Kanye dhe Lil Pump në klipin ‘Love It’

Mediale Vip

Djali i Kim dhe Kourtney si Kanye dhe Lil Pump në klipin ‘Love It’

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 10:33
Kanye dhe Lil Pump

Kostumet e fëmijëve të Kim dhe Kourtney Kardashian erdhën nga dollapi i Kanye West.

 

I love it

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Të mërkurën mbrëma, të dyja hyrën në Instagram për të shfaqur djemtë e tyre Reign dhe Saint të veshur si Lil Pump dhe Kanye West në klipin ‘Love It’.

Si ju duket, njësoj apo jo?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...