Avril Lavigne vdiq në vitin 2003 dhe ajo që shohim është një mashtrim? - Bota Sot
Avril Lavigne vdiq në vitin 2003 dhe ajo që shohim është një mashtrim?

Mediale Vip

Avril Lavigne vdiq në vitin 2003 dhe ajo që shohim është një mashtrim?

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 08:50
Avril Lavigne

Avril Lavigne dëshiron që të gjithë ta dinë që ajo është Avril Lavigne e vërtetë, transmeton Klan Kosova.

Gjatë një interviste të fundit në Australi, këngëtarja 34-vjeçare u kërkua të komentonte mbi teorinë e çmendur të konspiracionit që ajo vdiq 15 vjet më  parë dhe është zëvendësuar me klon.

‘A ke qeshur me thashethemet në lidhje me ju sidomos se ju keni vdekur dhe jeni një klon’, e pyeti intervistuesi, këngëtaren.

Avril u përgjigj: ‘Po, disa njerëz mendojnë se nuk jam unë, gjë që është shumë e çuditshme. Si dhe pse do ta mendonin këtë’.

Nëse nuk e dini, në vitin 2017, një përdorues në Twitter pretendoi se gjeti dëshmi se Avril kishte kryer vetëvrasje në vitin 2003 pas vdekjes së gjyshit të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...