Azet takon Shkodran Mustafin, ja si e quan - Bota Sot
Azet takon Shkodran Mustafin, ja si e quan

Mediale Vip

Azet takon Shkodran Mustafin, ja si e quan

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 00:11
Pamje nga takimi

Sot është zhvilluar ndeshja mes Arsenal dhe Liverpool.

Azet, reperi nga Kosova që po zhvillon karrierë në Gjermani, ka ndjekur nga afër këtë ndeshje.

Madje, pas përfundimit të ndeshjes, ai u takua me futbollistin Shkodran Mustafi, i cili luan për skuadrën e Arsenalit.

Azet e quan me epitetin “Mbret” futbollistin, ndërsa e falënderoi për ftesën dhe mikpritjen që i ka bërë.

Pë ndryshe, Azet nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore, së shpejti vjen me këngë të re.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...