Zbulohet shkaku i vdekjes së Mac Miller - Bota Sot
Zbulohet shkaku i vdekjes së Mac Miller

Mediale Vip

Zbulohet shkaku i vdekjes së Mac Miller

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 21:47
Mac Miller

Janë lëshuar gjetjet zyrtare të toksikologjisë pas vdekjes tragjike të Mac Miller.

Raporti zbuloi se ai kishte fentanil, kokainë dhe alkool në trupin e tij.

TMZ raporton se shkaku zyrtar i vdekjes së tij është shënuar si ‘toksiciteti i drogës së përzier’.

Artisti ndërroi jetë tragjikisht në moshën 26-vjeçare në muajin shtator.

Në atë kohë, vdekja u raportua si një mbidozë e dukshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...