Trimëresh si Arbana Osmani, shiko nga poston foto! - Bota Sot
Trimëresh si Arbana Osmani, shiko nga poston foto!

Mediale Vip

Trimëresh si Arbana Osmani, shiko nga poston foto!

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 20:16
Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në një lartësi duke shijuar natyrën.

E veshur sportive dhe më në formë se kurrë, Arbana krahas fotos ka shkruar: “Hidhu”. Së shpejti pritet që moderatorja të nisë edicionin e radhës së emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...