Ami dhe Ermali shijojnë edhe të hënën pushim - Bota Sot
Ami dhe Ermali shijojnë edhe të hënën pushim

Mediale Vip

Ami dhe Ermali shijojnë edhe të hënën pushim

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 15:22
Ami dhe Ermali

Për çiftin e njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska edhe dita e sotme ka qenë një ditë pushimi.

Ami ka publikuar në Instastories disa video ku ka treguar se po argëtohet së bashku me familjen e saj në Dajt. 

Në video shfaqet Joeli i cili vështron nga lart panoramën që ofron udhëtimi me teleferik.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera