Seven Saraqi tregon muskujt nga palestra - Bota Sot
Seven Saraqi tregon muskujt nga palestra

Mediale Vip

Seven Saraqi tregon muskujt nga palestra

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 21:29
Seven Saraqi

Është njëri nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat.

Këngëtari, Seven Saraqi është një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat dhe këtë e ka dëshmuar.

Ai është aktiv edhe në rrjete sociale, imazhet e të cilit janë mjaft të komentuara e nganjëherë edhe tejet provokuese.

Në një të fundit, Saraqi shfaqet nga palestra ku tregon muskujt. “Gjendja e bishës”, shkruan ai.

“Maria”, është projekti i fundit i publikuar nga ai në bashkëpunim me këngëtaren nga Maqedonia, Tuna.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera