Justin Bieber nuk do i kthehet muzikës - Bota Sot
Justin Bieber nuk do i kthehet muzikës

Mediale Vip

Justin Bieber nuk do i kthehet muzikës

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 15:20
Justin Bieber

Këngëtari i njohur, Justin Bieber i cili pak muaj më parë u martu me modelen, Hailey Baldwin ka bërë të qartë se nuk planifikon njëherë të kthehet në muzikë.

Ai ka vendosur që gjatë kësaj kohe ti përkushtohet me shumë gruas së tij dhe të kuptoj se çfarë dëshiron nga jeta.

Këtë vit për këngëtarin nuk munguan as momentet e vështira, ai u fotografua disa herë duke qarë.

Por që nuk do të kthehet njëherë në muzikë kjo është konfirmuar edhe nga revista People.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat