Reperi me famë botërore, fjalë të mëdha për Dua Lipën - Bota Sot
Reperi me famë botërore, fjalë të mëdha për Dua Lipën

Mediale Vip

Reperi me famë botërore, fjalë të mëdha për Dua Lipën

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 18:44
G4shi dhe Dua Lipa

Dua Lipa është artistja shqiptare që po na bën krenarë çdo ditë në botë.

Dua Lipa çdo herë ka folur haptas për prejardhjen e saj dhe vendlindjen.

Së fundi, ishte reperi shqiptar me famë botërore, G4shi, ai i cili përmes një postimi është shprehur krenar me Duan.

Në fotografinë ku Dua shihet me flamurin kombëtar në duar dhe G4shi pranë saj duke performuar ka shkruar “Madhështore, krenar me ty Dua Lipa”.

 

Greatness proud of you @dualipa ????????

A post shared by GASHi (@gashi) on

Kujtojmë që këtë vit në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, dy artistët kanë performuar në Prishtinë..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera