Shqiptarja që rrëmbeu vendin e parë në Kinë - Bota Sot
Shqiptarja që rrëmbeu vendin e parë në Kinë

Mediale Vip

Shqiptarja që rrëmbeu vendin e parë në Kinë

Nga: N.Sh Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 09:02
Alesia Coku

Në Kinë ka pak orë që një vajzë e bukur u shpall Miss Model of the World-Europe.

Është Alesia Coku, Miss Shqipëria 2017, e cila me bukurinë e saj ka bërë që të dal fituese edhe në Kinë.

Lajmin e ka konfirmuar producentja e Miss Shqipëria, Alda Bozo.

Më poshtë postimi i saj

Jam kaq e gëzuar për këtë lajm të bukur.

Alesia Coku është jo vetëm e bukur por shembull i vajzës së qetë, nxënëses së mirë që komunikon lirshëm në tre gjuhë...që nuk di të mburret...që e duan të gjithë e që ta shkëlqen ditën me buzëqeshjen e saj...

Më gëzove Alessia dhe jam krenare për ty...ashtu si prindërit e tu...si të gjithë që të njohin dhe gëzojnë për Ty...me Ty.

Urime ?????????" ????????????????????????

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...