Rike Roçi publikon një foto nga e kaluara, nuk do ta njihni - Bota Sot
Rike Roçi publikon një foto nga e kaluara, nuk do ta njihni

Mediale Vip

Rike Roçi publikon një foto nga e kaluara, nuk do ta njihni

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 07:30
Ish-banorja e Big Brother, tashme njohur edhe si tifozja mw seksi e Kombëtares kuqezi, Rike Roçi

Ish-banorja e Big Brother, tashme njohur edhe si tifozja mw seksi e Kombëtares kuqezi, Rike Roçi, tërheq vëmendjen e mediave me rast qw ajo shfaqet nw publik apo nw rrjetet sociale.

Gjithmonë në formë dhe tejet sensuale, Rikja ia del të provokojë dhe të zgjojë vëmendjen e fansave të saj.

Një prej tyre e ka pyetur, nëse do të bëhej ndonjëherë brune. Ish-banorja e Big Brother ka thënë se dikur ka qenë brune për një kohë të gjatë dhe e ka shoqëruar me një foto që vështirë të njihet.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera