Heather Locklear vendoset në spital psikiatrik - Bota Sot
Heather Locklear vendoset në spital psikiatrik

Mediale Vip

Heather Locklear vendoset në spital psikiatrik

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 09:18
Heather Locklear

Heather Locklear ka përfunduar sërish në një spital psikiatrik, pasi ka pësuar një thyerje nervore, në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Ylli i “Melrose Place” është pranuar në spital më 19 nëntor, pasi terapisti dhe avokati i saj kanë ardh në përfundim se ajo ka nevojë për ndihmë mjekësore.

Nuk dihet nëse thyerja nervore që aktorja ka pësuar së fundmi ka të bëjë me konsumimin e alkoolit.

Hospitalizimi i Locklear është incidenti i fundit në një seri të problemeve me shëndetin mendor dhe abuzimeve me substance narkotike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera