Labinot Rexha në një super potpuri festive me kolegët e tij - Bota Sot
Labinot Rexha në një super potpuri festive me kolegët e tij

Mediale Vip

Labinot Rexha në një super potpuri festive me kolegët e tij

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 11:09
Labinot Rexha

Ai është një artist dhe këngëtar i muzikës live dhe mjaft i angazhuar kudo. E kemi fjalën për Labinot Rexha-Noti, i cili pak ditë më parë ka qenë në Kosovë jo vetënm për të vizituar vendlindjen e tij, por edhe duke marrë pjesë në programin festiv “N’Kosovë Shoë” te Shpetim Desku nën menaxhimin e Avni Selimit. Por jo vetëm kjo, mësojmë se këngëtari ka xhiruar edhe 10 këngë të tjera të bukura që do të vijnë shumë shpejt, ndërsa potpuria festive ku Noti së bashku me kolegët Dardanin, Xheraldinën dhe Anduenën jo vetëm e kanë kallur por padiskutim do të jetë një prej potpurive më të mira festive.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera