Pas ndarjes ish-i fejuari i Paris Hilton kërkon t’i kthehet unaza - Bota Sot
Pas ndarjes ish-i fejuari i Paris Hilton kërkon t’i kthehet unaza

Mediale Vip

Pas ndarjes ish-i fejuari i Paris Hilton kërkon t’i kthehet unaza

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 14:11
Paris Hilton është ndarë me aktorin Chris Zylka.

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi që modelja e njohur Paris Hilton është ndarë me aktorin Chris Zylka.

Edhe pse kishin deklaruar së ato po përgatisin një dasëm të madhe gjërat morën fund mbas 2 vite lidhjeje.

 

Sipas ‘TMZ’ ishte Hilton ajo që ka kërkuar ndarjen dhe pas këtij vendimi Chris i ka kërkuar unazën e cila kap vlerën 2 milion lekë.

 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera