Lë meshkujt pa gjumë - Bota Sot
Lë meshkujt pa gjumë

Mediale Vip

Lë meshkujt pa gjumë

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 19:36
Alexis Ren

Modeli amerikan Alexis Ren ka krijuar foto të reja në mesin e tifozëve të saj në rrjetet sociale dhe forume online.

Tifozët e saj komentojnë se ajo duket e mahnitshme dhe është në formë të lartë. Alexis përsëri tregoi se është pa një defekt dhe i lë meshkujt pa gjumë.

Numri i pasuesve të saj në rrjetet shoqërore është vazhdimisht në rritje.

Ajo gëzon famën dhe pasurinë e sjellë nga bukuria e pazakontë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera