Stine largohet nga Shqipëria: Jam prind, kam ndryshuar krejtësisht!!!! - Bota Sot
Stine largohet nga Shqipëria: Jam prind, kam ndryshuar krejtësisht!!!!

Mediale Vip

Stine largohet nga Shqipëria: Jam prind, kam ndryshuar krejtësisht!!!!

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 23:00
Stine

Artisti shqiptar nuk para flet shumë për jetën e tij private, por kur e bën,  i thotë “të gjitha“!!. Pikërisht në një moment të tillë sinqeriteti, ai rrëfeu se së bashku me familjen, do të zhvendoset në Gjermani.

Dhe ndërsa bëri këtë pohim tek “KafeIn“, flet për mënyrën sesi e bija 2 vjeçe Estia i ka ndryshuar tërësisht jetën, si për të na shtyrë të lexojmë mes rreshtash, se ndoshta, ajo është një nga arsyet që ka vendosur të hedhë këtë hap të madh ( ndoshta thame).

Kur nuk isha prind nuk e dija që do të isha kaq bukur, tani që u bëra me vajzë jam shumë i lumtur. Duhet ta përjetosh që ta kuptosh.” –tha këngëtari  që e pati sidoqoftë një lajm të mirë për fansat: do të sjellë shumë shpejt disa produksione të reja, dhe albumin ndërkohë  e ka bere gati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...