Mesazhi i Dua Lipës për shqiptarët: Pa përkrahjen e juaj, nuk do të isha këtu ku jam sot - Bota Sot
Mesazhi i Dua Lipës për shqiptarët: Pa përkrahjen e juaj, nuk do të isha këtu ku jam sot

Mediale Vip

Mesazhi i Dua Lipës për shqiptarët: Pa përkrahjen e juaj, nuk do të isha këtu ku jam sot

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 08:34
Dua Lipa

Dua Lipa javën e kaluar ishte e ftuar speciale në koncertin që u mbajt në Romë për nderë të ditëlindjes së Skënderbeut.

Bashkë me të ishin edhe shumë emra të njohur shqiptarë dhe padyshim që nuk munguan edhe disa mesazhe të Duas për shqiptarët.

Gazetari Drini Zeqo e mori Duan në një intervistë të shkurtër gjatë atij eventi në Romë, ku këngëtarja foli për ndjenjën e të qenit pjesë e një eventi të tillë.

“Shumë mirë, një moment shumë i veçantë edhe shumë ndjehem mirë që jam sot këtu jam shumë krenare që marr pjesë në një event të tillë”, tha Dua.

 

Ne te dy praa .. @dualipa ???? #themagicDUA

A post shared by Drini Zeqo (@drini.zeqo) on

Ndërsa mesazhi i saj për shqiptarët ishte “Ju dua shumë, pa mbështetjen e juaj nuk do të isha këtu ku jam sot. Faleminderit shumë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...