Vjen lajmi i madh nga Elita 5 - Bota Sot
Vjen lajmi i madh nga Elita 5

Mediale Vip

Vjen lajmi i madh nga Elita 5

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 18:36
Elita 5

Grupi shumë i dashur për publikun, Elita 5, së shpejti do të mbajnë koncert në Kosovë dhe në Shkup.

Këtë e ka bërë të ditur Arif Ziberi në emisionin “Seven Bizz” në Televizionin T7, me Meriton Mjekiqin.

Për ta mësuar kur do të mbahen këto koncerte, ndiqeni intervistën:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...