Armina Mevlani joshëse në orët e vona, shkëlqen në fustanin e kuq - Bota Sot
Armina Mevlani joshëse në orët e vona, shkëlqen në fustanin e kuq

Mediale Vip

Armina Mevlani joshëse në orët e vona, shkëlqen në fustanin e kuq

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 01:48
Armina Mevlani

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura shqiptare.

Ajo është çdo herë në trend me veshjet e fundit dhe kjo vihet re edhe në postimet e vazhdueshme që i bënë në rrjetet sociale.

Armina edhe këtë herë solli për ndjekësit e saj një imazh tejet joshëse.

Në një fustan të kuq dhe elegant, Armina u kujdes që ti zbulonte këmbët e gjata dhe të shfaqej më seksi se asnjëherë.

Ndryshe, Armina përveç si blogere është e njohur edhe për lidhjen e saj me djalin e politikanit, Sali Berisha.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...