Motrat Hajzeri sjellin “Sy lakmitarë”, një super baladë - Bota Sot
Motrat Hajzeri sjellin “Sy lakmitarë”, një super baladë

Mediale Vip

Motrat Hajzeri sjellin “Sy lakmitarë”, një super baladë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:33
Motrat Hajzeri

Ashtu si edhe kishin paralajmëruar artistet e njohura të cilat janë edhe motra Vjollca dhe Emine Hajzeri kanë ardhur me një super baladë. Kënga mban titullin “Sy lakmitarë” dhe ka një klip mjaft të bukur realizuar nga RedMediaKS, ndërsa për tekstin dhe muzikën është kujdesur Arsim Bunjaku dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku. Balada është vërtetë e bukur dhe mjaft e ndjerë e mund ta dëgjoni dhe ridëgjoni disa herë, ndërsa ka nisur të pritet mjaft mirë.BS


 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...