Pse ia anulloj Robert Ukaj disa data Shkurte Gashit në Diasporë? - Bota Sot
Pse ia anulloj Robert Ukaj disa data Shkurte Gashit në Diasporë?

Mediale Vip

Pse ia anulloj Robert Ukaj disa data Shkurte Gashit në Diasporë?

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:33
Robert Ukaj dhe Shkurte Gashit

Ajo është vërtetë një këngëtare shumë e kërkuar, por ndodh që ti prish punë edhe menaxheri për koncerte. E kemi fjalën për Shkurte Gashi, ku mësojmë se pasi ajo e kishte kaluar në një super koncert të organizuar me marrëveshje me menaxherin e saj Ukë Gjugja nën organizimin e Robert Ukaj në Kosovë gjate veres, ky i fundit bën mëarrëveshje për 4 data të tjerë në diasporë. Por ndodh që menaxheri i këngëtares datën që ishte në Zvicër sipas marrëveshjes për Vit të Ri ia jep edhe dikujt tjetër, e për këtë Roberti ia anullon edhe 3 datat të tjera. E po marrëveshja është marrëveshje, ndërsa Robert Ukaj njihet prej shumë vitesh një një prej organizatorëve më serioz ku ka ftuar dhe janë ndarë të kënaqur artistët më in shqiptarë si:Gjyste Vulaj, Sinan Vllasaliu, Ledri Vulaj, Meda, Afrim Muçiqi etj.BS
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera