Shumë shpejt rikthehet me një super projekt Leonida - Bota Sot
Shumë shpejt rikthehet me një super projekt Leonida

Mediale Vip

Shumë shpejt rikthehet me një super projekt Leonida

Nga: Maksim Gjokaj Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:38
Leonida

Ajo është një artiste e dashur për publikun shqiptar e mjaft e kërkuar në koncerte e sidomos në gëzimet familjare. E kemi fjalën për këngëtaren Leonida Marjakaj ku në treg ka munguar me këngë të reja por tashmë do të vij me një super projekt, një këngë komerciale me titull "Të doja ty". Mësojmë se kënga është punuar me muzikë dhe orkestrim nga Ervin Gonxhi, Audio Production "Eran Pro Studio" e me tekst nga Vojsava Alia e ku pritet të vijë shumë shpejt me një klip të bukur.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...