Miley Cyrus paralajmëron këngën në duet me Mark Ronson - Bota Sot
Miley Cyrus paralajmëron këngën në duet me Mark Ronson

Mediale Vip

Miley Cyrus paralajmëron këngën në duet me Mark Ronson

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:42
Miley Cyrus, Mark Ronson

Miley Cyrus është rikthyer në Instagram me fotografi të fshira, për të bërë një njoftim  për muzikë të re.

Këngëtarja 26-vjeçarja u bashkua me producentin Mark Ronson dhe po e lëshojnë këngën e tyre të re “Nothing Breaks Like A Heart”, këtë javë.

Miley publikoi një video në formë zemre të ndarë me pak muzikë që nënvizonte klipin.

 

11/29 ???? @iammarkronson

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Ronson dhe fansat do ta dëgjojnë këngën të enjten.

Dyshja do të performojë në Saturday Night Live më 15 dhjetor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...