Shkurte Fejza për 28 Nëntorin: Të festojmë KUQEZI si vetë historia jonë shekullore - Bota Sot
Shkurte Fejza për 28 Nëntorin: Të festojmë KUQEZI si vetë historia jonë shekullore

Mediale Vip

Shkurte Fejza për 28 Nëntorin: Të festojmë KUQEZI si vetë historia jonë shekullore

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 14:41
Shkurte Fejza

Shkurte Fejza i ka uruar të gjithë shqiptarët  me rastin e festës së 28 Nëntorit.

Këngëtarja e muzikës popullore hyri në Instagram për të postuar një fotografi me vajzën e saj Gresën dhe për t’i shkruar pak fjalë lidhur me festën e nesërme.

“Gëzuar 28 Nëntori kjo ditë e bardhë për të gjithë shqiptarët kudo që janë.
Të festojmë KUQEZI si vetë historia jonë shekullore”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...