Ylli i "Game of Throne" kapet me një tjerët femër - Bota Sot
Ylli i "Game of Throne" kapet me një tjerët femër

Mediale Vip

Ylli i "Game of Throne" kapet me një tjerët femër

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 17:45
Rose Leslie dhe Kit Harrington

Ylli i serisë “Game of Throne” ka rënë në telashe kur modeli dhe aktorja ruse njoftoi se ishte në një marrëdhënie dashurie me aktorin e famshëm.

Bëhet fjalë për Kit Harrington, i cila interpreton rolin e John Snow në “The Game of the Throne”, sezoni i tetë dhe i fundit i të cilit pritet me padurim.

Në ditët e fundit, aktori përballet me akuza se ai mashtroi gruan e tij të re dhe kolegen Rose Leslie (31), me të cilën u martua në qershor të këtij viti. Kit u akuzua për mashtrim nga modelja dhe aktorja ruse Olga Vlasova pasi publikisht ndau një foto të një njeriu të zhveshur në shtrat që  pretendon të jetë aktori i njohur.

Olga dhe Kit pretendohet se u takuan në Luksemburg dhe filluan menjëherë një aferë, dhe modeli pranoi se kishin pasur marrëdhënie seksuale para dhe pas martesës së tij.

Zëdhënësi i aktorit, megjithatë, i hodhi poshtë këto akuza.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...