E veshur por njëkohësisht e zhveshur, Wanda Nara - Bota Sot
E veshur por njëkohësisht e zhveshur, Wanda Nara

Mediale Vip

E veshur por njëkohësisht e zhveshur, Wanda Nara

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 17:47
Bashkëshortja e Icardi-t

Bashkëshortja e Icardi-t do të jetë gjithmonë në vëmendjen e mediave rozë dhe për këtë duket se mendon çdo ditë si të shfaqet edhe më provokuese.

Këtë herë në mbrëmjen gala të fondacionit Pupi nga Javier Zanetti, ka zgjedhur një fustan të zi, totalisht transparent, duke mos i lënë asgjë imagjinatës.

Duke mos u mjaftuar vetëm me vëmendjen e të pranishmëve, video-t i ka postuar në Instagram-in e saj dhe kanë pushtuar mediat rozë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat