Miriam Cani me një dedikim të rrallë për Albanin, fjalë të tilla mund të dalin vetëm nga zemra! - Bota Sot
Miriam Cani me një dedikim të rrallë për Albanin, fjalë të tilla mund të dalin vetëm nga zemra!

Mediale Vip

Miriam Cani me një dedikim të rrallë për Albanin, fjalë të tilla mund të dalin vetëm nga zemra!

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 20:25
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj

Alban Skënderaj publikoi në rrjetet sociale produksionin e tij më të ri muzikor, të titulluar “ 26 nëntor“ dhe e shoqja i bëri një dedikim të rrallë, nga ata që të emocionojnë vërtet.

“Zëri yt, muzika jote dhe tekstet e tua janë ilaç për shpirtin tim,”-ka shkruar Miriam Cani në rrjetet sociale. Cifti që gjithmonë na është dukur kaq harmonik, na e përforëcon edhe një herë këtë bindje.

 

Zëri yt, muzika jote dhe tekstet e tua janë ilaç për shpirtin tim #Nentor26 #OutNow

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Dhe Albani duket është lodhur ca me këngën e fundit. Sic ka pohuar edhe vetë, e ka regjistruar në një ditë kur nuk e kishte as zërin në formën e vet më të mirë. Por rezultati është ai që ka rëndësi, dhe këngëtarit aq të dashur për publikun, puna i jep gjithmonë fryte!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...