Robert De Niro thyen heshtjen, e konfimon ndarjen nga gruaja e tij - Bota Sot
Robert De Niro thyen heshtjen, e konfimon ndarjen nga gruaja e tij

Mediale Vip

Robert De Niro thyen heshtjen, e konfimon ndarjen nga gruaja e tij

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 21:55
Robert De Niro dhe gruaja Grace Hightower

Robert De Niro e ka konfimuar ndarjen edhe publikisht nga gruaja e tij, Grace Hightower.

Robert De Niro dhe gruaja Grace Hightower u ndanë pas më shumë se 20 vjetësh.

De Niro tha në një deklaratë se “Grace dhe unë kemi dy fëmijë të bukur së bashku. Ne jemi duke hyrë në një periudhë tranzicioni në marrëdhëniet tona, që është një proces i vështirë, por konstruktiv “.

Ikona e “Raging Bull” shtoi: “Unë e nderoj Grace si një nënë e mrekullueshme dhe kërkoj privacinë dhe respektin nga të gjithë, ndërsa ne vazhdojmë të zhvillojmë rolet tona si partnerë në prindër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...