Klea i bën dedikim emocionues Elgitit - Bota Sot
Klea i bën dedikim emocionues Elgitit

Mediale Vip

Klea i bën dedikim emocionues Elgitit

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:19
Klea Huta dhe Elgit Doda

Klea Huta është bërë romantike me mesazhin që i ka kushtuar të dashurit.

Klea Huta ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet përkrah Elgitit.

Që të dy, dukeshin shumë bukur përballë njëri-tjetrit, kurse ajo ia dedikoi edhe disa fjalë emocionuese atij.

“Dëshiroj që të bëjmë çdo gjë në botë së bashku!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Elgiti ditë më parë festoi ditëlindjen dhe pranoi një befasi të këndshme nga Klea. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera