Këngëtarja e njohur martohet me aktorin tuaj të preferuar - Bota Sot
Këngëtarja e njohur martohet me aktorin tuaj të preferuar

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur martohet me aktorin tuaj të preferuar

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:25
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Ata janë ndër çiftet më të përfolura të shoubizit amerikan gjatë vitit që po lëmë pas vete.

Bëhet fjalë për Miley Cyrusin dhe Liam Hemsworthin, të cilët dyshohen se kanë kurorëzuar dashurinë e
tyre në një ceremoni të fshehtë mes familjarëve dhe shoqërisë.

Conrad Carr, miku i dyshes, ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Instagram nga kjo ceremoni martesore.

Dyshimet i shtojnë detajet dhe dekorimet që janë përzgjedhur, e gjithashtu edhe veshja e Mileyt dhe Liamit.

Madje, si pjesë e dekorimit janë edhe disa balona “MR&MRS”, ndërsa këngëtarja ka veshur një fustan të bardhë me krahë të hapur dhe aktori një kostum, që ngjanë si një dhëndër.

Pjesëtarët e botës së kinematografisë amerikane shihen krahas njëri- tjetrit duke e prerë tortën.

Ndryshe, Liam dhe Miley u njohën në vitin 2009 dhe më pas u ndanë për tre vjet për t’u ribashkuar në vitin 2016.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera