Irina flet hapur: Ju tregoj arsyen e ndarjes nga Ronaldo, ja çfarë më bëri! - Bota Sot
Irina flet hapur: Ju tregoj arsyen e ndarjes nga Ronaldo, ja çfarë më bëri!

Mediale Vip

Irina flet hapur: Ju tregoj arsyen e ndarjes nga Ronaldo, ja çfarë më bëri!

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:50
Irina Shajk dhe Cristiano Ronaldo

Irina Shajk, ish e dashura e Cristiano Ronaldos, rrëfen sesi përfundoi historia e saj e dashurisë me yllin e Juventusit.

Modelja e famshme ruse u shpreh rreth prishjes së marrëdhënieve me 5 herë fituesin e “Topit të Artë”.

“Është thënë dhe është shkruar shumë për historinë tonë, por realiteti është që Cristiano më ka tradhtuar me dhjetëra femra. Kjo është arsyeja e ndarjes tonë”, tha Irina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera