Motra e Ritës për Krishtlindje vishet me fustan të dizenjatores shqiptare - Bota Sot
Motra e Ritës për Krishtlindje vishet me fustan të dizenjatores shqiptare

Mediale Vip

Motra e Ritës për Krishtlindje vishet me fustan të dizenjatores shqiptare

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 13:12
Elena Ora dhe Rita Ora

Elena Ora njëjtë sikur e motra nuk po i shkëput lidhjet e mira me shqiptarët.

Elena për ditën e Krishtlindjeve ka zgjedhur të veshë një fustan të dizenjatores së njohur kosovare Lia Stublla, 

Fustani që ka ngjyrë të kuqe po i shkon shumë Elenës.

“Faleminderit Liastublla për fustanin tim të bukur për Krishtlindje, pikërisht në kohë” ka shkruar Elena në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera