Kevin Spacey më 7 janar në gjykatë - Bota Sot
Kevin Spacey më 7 janar në gjykatë

Mediale Vip

Kevin Spacey më 7 janar në gjykatë

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 13:23
Kevin Spacey

Aktori Kevin Spacey ka folur për herë të parë lidhur me akuzat për ngacmimin seksual të një të riu.

"Sigurisht që nuk do ta paguaj çmimin për diçka që nuk kam bërë. Ju nuk do ta besonit më të keqen pa prova? Ju nuk do të urreni bindjen para fakteve, "tha ai në një postim në Twitter.

Aktori  botoi postimin në kohën kur u njoftua data e paraqitjes së tij në gjykatë - 7 janari, për incidentin në Massachusetts, kur dyshohet se ngacmoi seksualisht një adoleshent në një bar.

Lajmi për këtë u shfaq në nëntor 2017, dhe deri më tani, aktori heshti për incidentin që dyshohet se ka ndodhur në korrik 2016.

Përveç kësaj, Spacey u akuzua gjithashtu për një sulm seksual në vitin 1986 dhe shumë raste tjera të ngjashme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera