Ish i dashuri i Diellza Kolgecit në lidhje me prezantuesen e njohur - Bota Sot
Ish i dashuri i Diellza Kolgecit në lidhje me prezantuesen e njohur

Mediale Vip

Ish i dashuri i Diellza Kolgecit në lidhje me prezantuesen e njohur

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 14:02
Diellza Kolgeci dhe Noli Fetoshi

Pak javë më parë ju njoftuam ekskluzivisht mbi lidhjen e re të Diellza Kolgecit dhe shtatzëninë.

E duket se risitë nuk janë vetëm nga ana e Diellzës por edhe nga ish i dashuri shumëvjeçar i saj.

Noli Fetoshi, arkitekti me të cilin Diellza ishte në lidhje për shumë vite, ka nisur një lidhje të re.

Bëhet fjalë për romancën me prezantuesen e sportit në Klan Kosova, Genta Canën e cila e ka zyrtarizuar lidhjen përmes një postimi në rrjete sociale ku e uron personin e zemrës me rastin e ditëlindjes.

Burimet i kanë treguar Prive që dyshja kanë disa muaj që janë bashkë.

‘Genta dhe Noli kanë nisur lidhjen tash e disa muaj dhe janë shumë të dashuruar. Lidhja po ecë për mrekulli’ – deklaron për portalin tonë burimi i rezervuar pranë çiftit.

Shumë urime! Ju shkoftë mbarë! 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera